Finał Wielkiej Loterii z okazji 10 urodzin Delight Wędlinka

 

Wyniki Loterii Delight Wedlinka:

Vouchery £20:

Irena Stencel-Stasiak
Daniel Konik
Agata Zebala
Michal Bartnikowski
Eva Wojdak
Tomasz Jaros
Wieslaw Pawiowski
Katarzyna Pustelnik
Dominika Maslanka
Danuta Paczocha
Jaroslaw Nurkowski
Jacek Kowalczyk
Monika Zalewska
Agnieszka Hincza
Jolanta Lewandowska
Piotr Mlynarczyk
Anna Smolen
Agata Plomin
Anna Orzelek
Jolanta Nowak

Piotr Siegmuller 
Monika Drozak 
Pani Chudzinska 
Grzegorz Kowalski 
Mariola Tutro 
Anna Sobolczyk 
Rafal Gil 
Joanna Teryks 
Iwona Purohit 
Tomasz Lisak 
Wioletta Zagozda 
Wiktoria Guzy 
Klepczuk Natalia 
Robert Kaczor 
Hanna Rozanska 
Krzysztof Zukowski 
Anna Stankevic 
Angelika Sadlowska 
Aleksandra Malecka 
Elwira Korwacka

Monika Szulinska
Ewa Mojzesz
Ewa Jurczak
Paulina Mikulska
Tomasz Czerwinski
Kamil Kmiecik
Paulina Bury
Katarzyna Krawczuk
Marcin Szymanek
Andrzej Domagalski
Iwona Lewandowska
Ewa Staknis
Ireneusz Jurguc
Monika Banak
Michal Rybinski
Katarzyna Szteliga
Leszek Nawrocki
Henryk Karasinski
Rafal Grabowski
Janusz Zielinski

Bogumil Frepto 
Eugeniusz Kurnik 
omasz Nawrot 
Iwona Rytlewska 
Iwona paczkowska- Pilat 
Monika Slepowronska 
Malgorzata Falkiewicz
Magdalena Mroz 
Marta Bedynska 
Malgorzata Karwowska 
Artur Nowak 
Barbara Szurkus 
Sylwia Kowalenko 
Agnieszka michelis 
Marcin Stopka 
Anna Winiarska 
Ewa Molska 
Boguslaw Gorzuza 
Lukasz Sawicki 
Maggie Bandrowska

Andrzej Grabowski
Barbara Konat
Grzegorz Mordasiewicz
Justyna Rojkiewicz
Edyta Puchalska
Honorata Sobek
Anna Kozlowska
Elzbieta Czyjt
Maciej Cygar
Bernadeta Musial
Jaroslaw Moszczynsk
Ewa Pawlowska
Marcin Krawiec
Tomasz Jurewicz
Andrzej Gil
Magdalena Grzadziel

Michal Guzik
Agnieszka Gustaw
Sadowski Jan
Angelina Kaplon

 

SKUTER : GAIK MILENA

 

ROWER: 
SLAWOMIR SERMAK
MARLENA GRUDZIECKA
SADZIAK MARLENA
KATARZYNA BARAN
DALIA LEONARCZYK

 

TABLET:
MARTA GATKOWSKA SMOLA
KRYSTYNA BOROWIAK
EWELINA SWIATKOWSKA
JACEK JAGNISZCZAK
ANITA NOWAK

 

GRILL:
ILONA KOWALCZYK
IGA WIAK
KATARZYNA SZYMANSKA
ALEKSANDRA SZCZEPANSKA
IWONA ROGOWSKA

 

MIKSER:
MAGDALENA KRZYSZTOF
WERONIKA MACHALSKA
KAMILA JANKOWSKA
IWONA ZIOLKOWSKA
ADELA KROL

 

Zwyciezcom serdecznie gratulujemy!